Продавець ООО "ИМИДЖ-КОНТАКТ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
моб. тел. 067-176-85-48, 095-234-44-22
ТОВ "ІМІДЖ-КОНТАКТ"
+380671768548
+380671768548
+380952344422
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

17. Ущільнювальні матеріали

ПАСТИ ДЛЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЇ РІЗЬБОВИХ З'ЄДНАНЬ

Пасти для герметизації, вироблені компанією UNIPAK, призначені для герметизації різьбових з'єднань, використовуються виключно спільно з льоном сантехнічним.

Паста UNIPAK призначена для герметизації різьбових з'єднань у системах водопостачання, опалення та пари низького тиску (Максимум 140° C і 8 бар).

 MULTIPAK використовується в системах природного газу та газу побутового призначення (макс. тиск 4,4 бару і температурі не більше +70°C), питної води (макс тиск 8 бар і температурі не більше +140°C), опалення (макс тиск 16 бар, температурі не більше +140°C), системах кондиціонування і подачі стисненого повітря (до 16 бар).

Паста для герметизації різьбових з'єднань PAKOL застосовується для ущільнення різьбових з'єднань в установках для бензину, дизельного палива, масла і нафтопродуктів. Виготовлена на основі шелаку.

ЛЬОН САНТЕХНІЧНИЙ

Льон сантехнічний фірми UNIPAK являє собою чистий натуральний продукт, виготовлений з тонкого, однорідного, довговолокнистої, чесаного льону, одержуваного з стебла льону.

ЗАСТОСУВАННЯ

Лляні пасма разом з ущільнювальними пастами UNIPAK, MULTIPAK, PAKOL використовуються для ущільнення різьбових з'єднань у трубопроводах різного призначення.
Лляні волокна на котушках і в мотках застосовуються для набивання сальникових муфт і т. п.
Грубий шнур лляний використовується для ущільнення чавунних і керамічних труб з розтрубом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Льон сантехнічний разом з ущільнювальною пастою UNIPAK може використовуватися при температурі до 130° С.

КЕРІВНИЦТВО ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Лляне пасмо намотується по різьбі рівномірно і щільно в напрямку згвинчування з'єднання по всій довжині. Потім на намотаний льон наноситься відповідне кількість ущільнюючого складу і після цього можна проводити збірку і починати експлуатацію зібраного вузла.

СТРІЧКОВИЙ ГЕРМЕТИК

ОПИС ПРОДУКТУ

Стрічка для ущільнення різьби від Unipak являє собою білий, неклейкий стрічковий герметик, зроблений з чистого політетрафторетилену (PTFE).

ЗАСТОСУВАННЯ

Стрічковий герметик PTFE з низькою щільністю <0,70 р./см3 застосовується для герметизації різьбових з'єднань у системах питної води, стисненого повітря, охолодження, парових і гідравлічних систем. Застосовується для всіх типів матеріалу (залізо, метал, пластик і т. д.). Стрічковий герметик також підходить для систем, де існують високі санітарно-гігієнічні вимоги (лікарні, харчова промисловість тощо). Всі стрічкові герметики від Unipak можуть застосовуватися в системах питної води та комунально-побутового водопостачання.
Стрічкові герметики Multitape і Topseal використовуються для ущільнення різьбових з'єднань на установках, що містять газ і кисень, в той час як Sealrite може використовуватися на всіх типах установок, що містять газ, і різьбових з'єднаннях великого кроку, але через свою товщини не дуже підходить для застосування в різьбових з'єднаннях дрібного кроку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Исключительная прочность и высокая молекулярная масса политетрафторэтилена обеспечивает PTFE-ленте ряд выдающихся качеств. PTFE устойчив к воздействию температуры от -200° C до +260° C.  PTFE устойчив практически ко всем типам кислот, щелочей, растворителей, химикатов и т.д. за исключением фтора, некоторых происходных фторида и расплавленных щелочных металлов. Очень низкий коэффициент трения. Не воспламеняется (стандарт D-635 или D-470). Не подвержен износу і володіє високою міцністю при розтягуванні навіть при низьких температурах. PTFE стійкий до руйнування, особливо в зв'язку з вигином і вібрацією. Всі ці якості роблять PTFE стрічку ідеальною для герметизації різьбових з'єднань. Unipak пропонує серію стрічкових герметиків з різним вмістом та густиною PTFE, починаючи від стандартного стрічкового герметика Unitape з щільністю PTFE 0,35 г/3см. Вибір типу стрічки залежить від поставленої задачі. Ціна і властивості стрічки залежать від щільності PTFE. Більш детальну інформацію див. нижче.

1 2